Firma i zespół

Spółka Centrum Transferu Ekotechnologii (CTE) pełni rolę brokera technologii, specjalizując się w transferze wiedzy, technologii i licencji z nauki do przemysłu.

Wśród zadań realizowanych przez CTE mieści się ocena potrzeb klientów, wyszukanie odpowiedniej technologii, oszacowanie kosztów i opracowanie procedury jej wdrożenia.

Odbiorcami usług CTE są głównie małe i średnie przedsiębiorstwa oczekujące wzrostu przychodów oraz jednostki badawczo-rozwojowe zainteresowane komercjalizacją wyników badań naukowych

Zespół CTE

ill_zespol_mpMariusz Piasecki, Dyrektor Zarządzający
Absolwent poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego, od 19 lat związany z ochroną środowiska, a od 6 lat z innowacjami w przemyśle i nauce. Niezależnie od wykształcenia zaangażowany w marketing usług i wyspecjalizowaną sprzedaż. Prywatnie zainteresowany działalnością nawiązującą do nowych inicjatyw gospodarczych (pomysłów i projektów biznesowych).
Koordynator projektów biznesowych i doradczych, odpowiedzialny m.in. za współpracę z uczelniami.

 

Kinga Frydecka, Doradca ds. wdrażania innowacji
Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Magister ochrony środowiska. W pracy zaangażowana w projekty innowacyjne, gdzie stawia na rzetelne i sprawne działanie. Kompetencje i wiedzę wykorzystuje bezbłędnie realizując powierzone zadania. Doradza klientom, którzy oczekują kreatywności i rzetelnych informacji. Metodycznie i konsekwentnie podchodzi do każdego zagadnienia łącząc z tym twórcze i elastyczne myślenie o potrzebach klientów. Po pracy znika w górach lub rozważa zagadnienia hydrologiczne południowych obszarów województwa śląskiego.

ill_zespol_akAleksandra Kurek, Specjalista ds. finansowych
Absolwentka Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Zainteresowana dziedziną HVAC, projektowaniem innowacyjnych rozwiązań i inżynierią środowiska. W celu poszerzenia wykształcenia inżynierskiego o wiedzę z zakresu technologi w ochronie środowiska i retardacji jego zasobów ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. W swojej pracy łączy techniczne spojrzenie i skrupulatność z wrażliwością na potrzeby środowiska. Podczas pracy z zespołem projektantów poza doświadczeniem rozwinęła umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów. Prywatnie bierze udział w spotkaniach związanych z marketingiem i nowymi technologiami a w czasie wolnym interesuje się boksem tajskim i gra na pianinie.

ill_zespol_ekEwelina Kowolik, Broker technologii, Kierownik projektu „Biogaz”
Inżynier ochrony środowiska, absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie dysponująca także wykształceniem kierunkowym w kształtowaniu krajobrazu. Od 8 lat związana z gospodarką odpadami i branżą usług komunalnych. Skupiona na najwyższej jakości współpracy z klientami i efektywnej realizacji projektów. Jest skutecznym managerem i niezwykle dociekliwym innowatorem bezustannie poszerzającym swoją wiedzę i kompetencje.

ill_zespol_mkMarta Kot, Broker technologii
Absolwentka Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych „Biznes w biotechnologii”. Ukończyła studia doktoranckie z biologii na UJ, uczestniczka licznych konferencji i sympozjów naukowych. Zainteresowaniami obejmuje biologię rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem embriologii i fizjologii człowieka i zwierząt. Interesuje się także wykorzystaniem komórek macierzystych w medycynie regeneracyjnej oraz leczeniu nowotworów. Prywatnie – znakomita organizatorka i skrupulatny kierownik projektu.